Sekite naujienas!

- Aktuali informacija apie Norvegiją
- Patarimai kaip mokytis kalbos
- Nemokamos norvegų kalbos  pamokėlės

Prenumeruokite

Norvegų kalbos testai – 14

2014- 10- 10

Paruošta pagal unikalią ManoNorvegu.lt metodiką.

Norvegų kalba

Lesing. Skaitymas

Pasakojimas apie tris merginas Liną, Nora ir Marie. Kaip joms sekasi kalbėtis norvegiškai? Paklausykite ir stenkitės suprasti esmę. Žemiau rasite tekstą norvegų kalba ir vertimą. Kaip visada jūsų laukia pratimas!

Pasakojimas norvegų kalba

Lina kommer, og hun hilser på Nora og Marie. Lina bruker bare norsk. Marie forstår ikke så mye. Hun vil ikke bruke norsk. Lina spør og Marie prøver å svare på norsk. Det er litt vanskelig. „Langsomt, vær så snill“, sier hun. Det betyr „snakk langsomt“. Uttalen er veldig vanskelig. Lina er veldig tålmodig. Marie lærer norsk hver dag. Hun vil studere på Universitetet og snakke flytende norsk. Lina vil også studere på Universitetet.

Vertimas

Ateina Lina, ir ji pasisveikina su Nora ir Marie. Lina kalba (paž. vartoja) tik norvegiškai. Marie nedaug tesupranta. Ji nenori kalbėti (paž. vartoti) norvegiškai. Lina klausia ir Marie bando atsakyti norvegiškai. Tai yra truputį sunku. „Lėtai, būk tokia maloni“, sako ji. Tai reiškia „kalbėk lėtai“. Tarimas yra labai sunkus. Lina yra labai kantri. Marie kasdien mokosi norvegų kalbos. Ji nori studijuoti universitete ir laisvai kalbėti norvegiškai. Lina taip pat nori studijuoti universitete.

 

Atlikite pratimą ir pasitikrinkite, ar supratote pasakojimą.

Užpildykite tuščius laukelius ir pabaikite sakinius.

Patek į geriausiųjų sąrašą!

Leaderboard: 14 pamoka

maximum of 160 points
Pos. Name Entered on Points Result
Table is loading
No data available

_______________________________________________________________________

Norvegų kalbos testai ruošiami remiantis unikalia ManoNorvegu.lt metodika.

Jei norite mokytis nuosekliai, ManoNorvegu.lt rasite kruopščiai atrinktus mokomuosius pratimus, kurių pagalba pagerinsite kalbėjimoklausymorašymo bei skaitymo įgūdžius. Kiekviena pamoka sudaryta iš 6 dalių, kurių kiekvieną sudaro iki 25 įvairių pratimų.

manonorvegu norvegu kalbos kursai

Susiję straipsniai

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>