Sekite naujienas!

- Aktuali informacija apie Norvegiją
- Patarimai kaip mokytis kalbos
- Nemokamos norvegų kalbos  pamokėlės

Prenumeruokite

Teminiai pramogų parkai Norvegijoje

parkai

Norvegijoje gausu teminių parkų, kurie sudomina įvairaus amžiaus lankytojus.

TUSENFRYD
Didžiausias pramogų parkas Norvegijoje, primenantis mažesnę Kopenhagos Tivoli pramogų parko versiją. Tusenfryd yra vienintelis klasikinis pramogų parkas Norvegijoje, kur daugybė įvairių pramogų siūloma įvairaus amžiaus lankytojams –  tai linksmieji kalneliai drąsiausiems ir „Nissetun“ atrakcionas mažiausiems lankytojams. Čia taip pat galima pasisupti ant karuselių, papramogauti su nuotoliniu būdu valdomais automobiliais, išbandyti linksmuosius kalnelius su kilpa, apsilankyti amfiteatre, kur visą dieną vyksta įvairių atlikėjų, tokių kaip muzikantų ir klounų, pasirodymai. Be to, čia yra daugybė  kitų pramogų, parduotuvių ir restoranų. Parkas įsikūręs Ås miestelyje maždaug 20 km nuo Oslo centro.

HUNDERFOSSEN šeimos parkas
Apsilankę „Hunderfossen“, kuris įsikūręs Øyer savivaldybėje, galite būti tikri, kad čia sutiksite didžiausią sėdintį trolį pasaulyje, kurio aukštis siekia 14 metrų. Šiame parke taip pat veikia vaškinių figūrų paroda. Visi parke veikiantys atrakcionai buvo sukurti vadovaujantis šūkiu: „žaiskit, mokykitės ir patirkite“.

BØ SOMMARLAND
„Sommarland“ yra įdomus nuotykių ir iššūkių parkas. Čia rasite daugiau nei 100 skirtingų pramogų, tad vaikai, jaunimas ir suaugusieji čia gali smagiai leisti laiką kartu. „Sommarland“ priima lankytojus nuo birželio 12 d. iki rugpjūčio 15 d. Parkas įsikūręs mieste.

KONGEPARKEN
Kongeparken yra didžiausias pramogų parkas Norvegijos pietvakariuose, pritraukiantis didžiausius turistų srautus. Parkas siūlo daugiau nei 50 įvairių atrakcionų ir nuotykių visai šeimai, be to, jis buvo kelis kartus apdovanotas už ypač gerą aptarnavimą bei novatoriškumą. Kongeparken taip pat pritaikytas lankytojams, sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje, be to, neįgaliesiems sudarytos sąlygos statyti automobilius šalia įėjimo į parką. Kongeparken įsikūręs ties E-39 Ålgård apskrityje, maždaug 20 minučių nuo Stavangerio ir 10 minučių nuo Sandnes. Kongeparken atrakcionų parkas skirtas vaikams nuo 3-12 metų, tačiau čia taip pat siūlomi nuotykiai įvairaus amžiaus vaikams, o pagrindinis dėmesys skiriamas šeimai. Čia galite pasivažinėti Norvegijos ilgiausia bobslėjaus trasa (1000 metrų ilgio) ar pasigaminti savo šokolado magiškame šokolado fabrike. Vaikų gaisrinėje vaikai gali sužinoti apie priešgaisrinę saugą, pavairuoti gaisrininkų automobilį ir padėti užgesinti butaforinį gaisrą. Nuo 2013-ųjų parke veikia „Fossen“ krioklys, kuriuo gali džiaugtis visa šeima.

KRISTIANSAND zoologijos sodas
Nedaugelis parkų apima tiek, kiek Kristiansand zoologijos sodas, todėl jis dažnai vadinamas  „gyvuoju parku“. Tik 11 km į rytus nuo „Kristiansand“ rasite gražiausią zoologijos sodą su įspūdingu kraštovaizdžiu. Kristiansand zoologijos sodas  apima 150 akrų laukinės gamtos plotą. Šis parkas visiškai skiriasi nuo kitų Europos zoologijos sodų, kur daugybė grotų ir sunkių spynų. Kristiansand zoologijos sodo gyvūnai džiaugiasi plačiomis erdvėmis, kurios jiems leidžia klajoti į valias. Lankytojai čia iš arti gali  stebėti vienus gražiausių gyvūnų, tokius kaip pandos, kurioms gresia išnykimas. Mažosios beždžionės laipioja tarp medžių ir supasi ant lynų virš vaikštinėjančių lankytojų galvų.

VASSFARET meškų parkas
Vassfaret meškų parke gyvena 6–8 meškos. Čia taip pat galima pamatyti briedžių, elnių ir paukščių kūdrą. Vaikai gali aplankyti triušių ir vištų buveines. „Vassfaret“ parke galite įsigyti vaflių, įvairių pyragų ir kavos, taip pat stebėti įvairių amatų demonstracijas.

Poliarinis parkas
Tai yra šiauriausias pasaulyje laukinės gamtos parkas, kuriame galima išvysti keturis didžiuosius poliarinius plėšrūnus: rudąsias meškas, vilkus, lūšis ir ernius. Erniai yra šio miestelio simbolis.  Briedžiai, elniai, arktinės lapės, barsukai ir paukščiai yra vieni iš daugelio gyvūnų, kuriuos galite čia išvysti. Šiame parke lankytojai gali išsikepti maisto ant grotelių, pajodinėti žirgais, žaisti mini golfą ar tiesiog atsipalaiduoti. Parkas yra pritaikytas neįgaliųjų vežimėlių naudotojams.

motion_banner_norvegu24_v3

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>